Chomutov

Klavírní vystoupení Jana Koláře
Kdy: 6. 3.  od 17 hodin
Kde: Café Jacques Chomutov
Přijďte si zpestřit podvečer a zaposlouchat se do libých tónů klavíru v podání našeho klavíristy Jana Koláře. Živá hudba zajistí jedinečný zážitek. Vstup je zdarma.

Deskohrátky
Kdy: 6. – 8. 3. od 9 hodin
Kde: Chomutovská knihovna
Za kolik: Zdarma
Chomutovská knihovna hostí velmi oblíbenou akci Chomutovské deskohrátky. Návštěvníci si mohou přijít zahrát nebo se dokonce zúčastnit některého z turnajů v deskových hrách.

Veřejné bruslení
Kdy: 7. a 8. března. Od 10 a 17 hodin
Kde: Zimní stadion Chomutov
Za kolik: 42 korun
Proč přijít: Mrazy, které by proměnily rybníky v ledové plochy, zatím nepanují. Zkuste to bezpečně na zimním stadionu. Bruslení pro veřejnost trvá vždy 1. hodinu. Brusle si vezměte svoje.

Kadaň

Josefovská zábava
Kdy: 6. 3. od 20 hodin
Kde: KD Střelnice Kadaň
Za kolik: 100 korun
Přijďte oslavit svátek všech Josefů. Zábava pro všechny věkové kategorie a hlavně pro ty kteří se chtějí bavit, tančit a popřípadě zavzpomínat na časy nedělních ,,Čajů“. K poslechu a tanci bude hrát kapela Bohemicca a jako host také Jupiter Band.

Na kouzelném paloučku
Kdy: 8. 3. od 15 hodin
Kde: KD Střelnice Kadaň
Za kolik: 50 korun
Divadelní pohádka. Když zakokrhá kohout, znamená to, že začíná den. A rovnou se známými hrdiny Jů a Hele.


Oslava MDŽ

Kdy: 6.3. od 17 hodin
Kde: KZ Orfeum Kadaň
Za kolik: 120 korun
Proč přijít: MDŽ stále žije! Přijďte oslavit Mezinárodní den žen do kadaňského Orfea, k poslechu a tanci bude hrát kapela Piňa Koláda a chybět nebude ani občerstvení. Každá žena obdrží již tradičně kytičku.

Klášterec nad Ohří

Veřejné bruslení
Kdy: 3. března od 17 hodin
Kde: Zimní stadion Klášterec nad Ohří
Za kolik: 20 korun
Proč přijít: Mrazy, které by proměnily rybníky v ledové plochy, zatím nepanují. Zkuste to bezpečně na zimním stadionu. Bruslení pro veřejnost trvá vždy 1. hodinu. Brusle si vezměte svoje.