Lázně Evženie leží v centru mezi přírodními dominantami – zámeckým parkem, lázeňským parkem a hradní zříceninou Šumná. Vlastní místo se přitom nachází v klidové části historického centra města na levém břehu řeky Ohře. Okolní terén je charakterizován mimořádně cenným přírodním územím s vyvinutou údolnicí řeky Ohře, na jednom břehu ohraničeném Doupovskými vrchy a na druhém břehu úpatím Krušných hor.

Lázeňský dům Evženie nyní nabízí řadu léčivých procedur a pobytů typu wellness. V lázeňském domě Evženie se mohou hosté těšit na krytý bazén, vybavení pro hydromasáže, různé druhy koupelí, elektroléčbu, saunu, balneoprovozy, další rehabilitační procedury a wellness relaxační zařízení. Ve stáčírně minerálních vod lze ochutnat tři prameny. Známý minerální pramen Evženie byl nalezen roku 1883 a o několik let později byl vyhlášen léčivým pramenem.

Stravování v Lázních Evženie je zajištěno v restaurantu Peřeje, kde je možno čerpat polopenzi i plnou penzi. Po dohodě je možné zajistit i dietní stravování klientů. Snídaně, která je součástí ubytování i jednotlivých pobytů je podávána v kavárně Café Wellness.

V Lázních Evženie se můžete těšit na následující wellness procedury: hydromasážní koupel, perličková koupel, přísadová koupel, zábal z mořských řas, anticelulitidní zábal, podvodní masáž, klasická masáž, regenerační masáž, aroma masáž, indická masáž hlavy, reflexní terapie dlaně a plosky nohy, amma masáž, anticelulitidní masáž, masáž lávovými kameny, thajská masáž, lymfatická drenáž, Dornova metoda, baňkování, oxygenoterapie, nordic walking, aqua – tonic, aqua – relax, ball – tonic, relaxace – sofrologie a všeobecná konzultace