Sport

dnes 11:23

Ve čtvrtek můžete soutěžit o 20 lístků na futsalovou reprezentaci

Kadaň – Vstupenky na utkání českého výběru proti Srbsku můžete získat při souboji pražských "S".

dnes 09:00

Tomeček si splní sen. Strašně se těším, vyhlíží reprezentační debut

Třinec, Chomutov – Chomutovský útočník Vojtěch Tomeček se před premiérou v národním hokejovém týmu plný očekávání.

včera 19:39

Severočeské derby a souboj bratrů Lukešů ovládl mladší Štěpán

Litvínov - Vyhlášené severočeské derby a k tomu navíc souboj bratrů Lukešů. Dobrý důvod si dnes najít cestu na litvínovský zimní stadion. V prvním přípravném měření sil se radovali chomutovští Piráti, kteří derby ovládli 3:1. Hostující brankář Štěpán Lukeš, tak vyzrál se svým týmem na svého o čtrnáct let staršího bratra Františka, který je obávaným snajprem Litvínova. Lukeš starší se tentokrát do statistik nezapsal, jedinou trefu domácích obstaral Jakub Černý. Ve čtvrtek se derby opakuje, tentokrát na ledě Pirátů.

včera 18:43

Futsalisté Baníku skončili na kvalitním Svarog Cupu pátí

Chomutov – Další přátelské utkání čeká chomutovský tým už zítra. Vyzvou německý Hohenstein.

včera 12:50

Futsalový předkrm! Kadaň uvidí derby Slavie se Spartou

Kadaň – Strhující finálové utkání pražských rivalů uvidí fanoušci v Kadani už tento čtvrtek.

21.8.2017

David Kaše nastoupí do seniorské reprezentace

Kadaň – Jako první prověří síly českého výběru Slováci. A hned ve dvojutkání.

21.8.2017

Chomutovská odchovankyně Malecká míří do národní reprezentace

Chomutov – Utkání v dresu českého výběru čeká Petru Maleckou na začátku září.

21.8.2017

Fotbalisté FC Chomutov dali Sokolu Hostouň „bůra“ a už mají šest bodů

Chomutov - Ve druhém utkání fotbalové Divize skupiny „B“ doma FC Chomutov nezaváhal. Dvakrát domácí prohrávali, aby nakonec zápas otočili a nasázeli soupeři pět branek.

20.8.2017

Ján Laco: „Dvojzápas s Litvínovem bereme stejně, jako jiné přípravné zápasy"

Chomutov - Lví podíl na jednobrankovém vítězství Pirátů Chomutov nad finským týmem Kärpät Oulu měl slovenský gólman Ján Laco. Nikdo snad už od něj ani jiný, než špičkový výkon nečeká. Po vítězném utkání poskytla brankářská jednička týmu Pirátů Chomutovskému Deníku exkluzivní rozhovor. „Byl to velmi těžký zápas, hlavně začátek,“ okomentoval prvních deset minut zápasu s úsměvem sympatický gólman.

18.8.2017

Chomutov - Chomutovský hokejista Michal Vondrka se udobřil s Piráty. Po doplacení výplaty se vrátil na led.

18.8.2017

Do Libědic se sjedou šachisté

Libědice – Sportovní klub Libědice a Obec Libědice u Kadaně pořádá v sobotu 26. srpna v místním pohostinství „U Lišky“ 6. ročník šachového turnaje Libědická Šachovnice.

18.8.2017

Kam se vydat v regionu za sportem

Chomutovsko - Nadcházející víkend bude převážně deštivý a tak může přijít vhod návštěva některé sportovní akce. V našem regionu se jich koná celá řada. Mezi ty nejzajímavější určitě patří přípravné zápasy Pirátů Chomutov, druhý divizní zápas fotbalistů FC Chomutov, v této sezoně poprvé před domácím publikem, či premiérový domácí zápas fotbalistů Perštejna v Krajském přeboru. Níže uvádíme podrobné pozvánky na vybrané akce.

16.8.2017

Kadaňští Trhači podlehli Stadionu Litoměřice

Kadaň – Hokejisté poměřili síly v dalším přípravném utkání před začátkem sezony.

15.8.2017

Chomutovský florbalista boduje v tabulkách nejlepších výkonů

Chomutov – Petr Pastor se stal nejlepším střelcem ve své kategorii na Floorball Czech Open.

9.8.2017

FOTOGALERIE: Až osmá série penalt rozhodla o vítězi Logistic Euro Bus Cupu

Chomutov – V sobotu a v neděli 5. a 6. srpna 2017 se uskutečnil jubilejní 25. ročník tradičního turnaje ve futsalu CHOMUTOVSKÝ POHÁR 2017, který se již pátý rok hraje pod názvem LOGISTIC EURO BUS CUP.

9.8.2017

Kadeti Beavers vedou západní divizi 2. ligy

Chomutov - Kadeti Beavers mají za sebou jarní část 2. softballové ligy, divize západ. V letní přestávce tak nastal čas pro malé ohlédnutí.

8.8.2017

Chomutovský kulturista se chystá dobýt světová prkna

Chomutov – Sedmadvacetiletý Patrik Herčzík z Chomutova se začal před několika lety věnovat závodní kulturistice a za krátkou dobu dosáhl významných úspěchů. Kralující mistr republiky v kategorii Men’s physique se o své zkušenosti nejen ze závodění podělil v rozhovoru s Deníkem.

7.8.2017

K Levhartům se vrací Pavel Bosák! Nechci, aby mi narostlo břicho, říká.

Chomutov – Vzpomínky na slavná léta chomutovského basketbalu ožívají! Za Pavlem Staňkem, který v červnu přijal místo trenéra mužů, přichází k Levhartům také Pavel Bosák. Po čtyřech letech se tak scházejí bývalí spoluhráči a opory mužstva, které se v nejvyšší soutěži statečně bilo před tím, než ho z ní klub v létě 2013 kvůli nedostatku peněz musel odhlásit.

6.8.2017

Softballistkám Beavers se splnil americký sen

Chomutov – Pěti hráčkám z klubu Beavers Chomutov se splnil softballový sen!

3.8.2017

Tygři se zakousli do Pirátů. Vyhráli 6:1

Chomutov – Reprízu posledního semifinále play off extraligy mezi hokejisty Chomutova a Liberce vyznělo pod Krušnými horami opět pro Bílé Tygry. Ti Piráty zakousli už v úvodních dvou třetinách, které vyhráli 4:0. Zápas skončil 6:1.

1.8.2017

Údlice v pohárovém utkání porazily Spartak Perštejn

Údlice – Před startem krajských fotbalových soutěží začal prvními zápasy Pohár dospělých Ústeckého krajského fotbalového svazu.

1.8.2017

Vondrka utíká od Pirátů, ale ti chtějí zaplatit a udržet si ho

Chomutov – Kapitán si řekl o dluh. Hokejový útočník Michal Vondrka nedostal několik měsíců v extraligovém klubu Piráti Chomutov zaplaceno a je proto na odchodu.

1.8.2017

/ROZHOVOR/ Huml: Výstroj jsem sušil i mezi třetinami, protože ze mě už padala

Chomutov – Piráti mají za sebou první přípravný zápas na nadcházející extraligovou sezonu, ve kterém porazili celek KHL Avtomobilist Jekatěrinburg 4:3 po prodloužení.

31.7.2017

Kanoista Ondřej Bišický bude reprezentovat na světovém mistrovství

Chomutov – Rychlostní kanoisté mají v létě napilno. Zvlášť ti, kteří se nominují na mistrovství Evropy nebo světa. A právě jedním takovým je i odchovanec  SC 80 Chomutov Ondřej Bišický, který pravidelně odlétá reprezentovat Českou republiku. Ne jinak tomu bylo i letos.

31.7.2017

Judista David Vopat vybojoval bronz na Evropském poháru

Praha – V Praze proběhl další díl seriálu Evropského poháru juniorů, na kterém chomutovský judista a český reprezentant David Vopat získal bronz. V kategorii do 60 kg se přes první volné kolo a osmifinálový duel s německým reprezentantem, který vyhrál v prodloužení, dostal do čtvrtfinále.

30.7.2017

Fotbalisté Chomutova jednoznačně přehráli německý Chemnitz

Chomutov – Po dvou pohárových zápasech se fotbalisté FC Chomutov představili poprvé v přípravném utkání. Na stadionu na Zadních Vinohradech hostili německý celek Rapid Chemnitz, který výsledkově i herně jednoznačně přehráli. Po poločase 2:0 přidali ve druhé půli ještě tři branky a celkově zvítězili 5:1.

30.7.2017

Dva góly! Tomeček v premiére Pirátů rozhodl o výhře

Chomutov – Lepší vstup v novém působišti si nemohl přát. Vojtěch Tomeček orámoval svými brankami první přípravný zápas Pirátů a výraznou měrou přispěl k vítězství nad ruským Jekatěrinburgem.

30.7.2017

Přátelský zápas s ruským týmem? Omyl, na ledě se v utkání Pirátů jiskřilo

Chomutov – První přípravný  zápas Pirátů Chomutov a hned bitva s účastníkem KHL Avtomobilistem Jekatěrinburg. A ne ledajaká! Tvrdá hra, šarvátka, prodloužení, sedm branek a vítězství Chomutova. To vše vidělo více než tři tisíc diváků v SD Aréně v premiére nového ročníku 2017/18. Chomutov – První přípravný  zápas Pirátů Chomutov a hned bitva s účastníkem KHL Avtomobilistem Jekatěrinburg. A ne ledajaká! Tvrdá hra, šarvátka, prodloužení, sedm branek a vítězství Chomutova. To vše vidělo více než tři tisíc diváků v SD Aréně v premiére nového ročníku 2017/18.

25.7.2017

Baumrtová doplavala ve finále MS sedmá

Budapešť – Chomutovská plavkyně Simona Baumrtová si po čtyřech letech připomněla, jaké to je plavat na mistrovství světa o medaile.