Chomutovští hasiči skončili v hokejovém turnaji na druhém místě

Klášterec nad Ohří /FOTO/ - Hasiči poměřili své dovednosti na ledě. Prvenství si nakonec odvezl tým z Plzně.

včera 11:05

Stolní tenistky Jirkova slaví úspěch, páté místo ve druhé lize

Jirkov - Utkání s céčkem Dobré mělo jasný průběh, bitva s Trutnovem byla vyrovnaná a skončila remízou.

29.3.2017

Dolejška je po těžkém zranění zpět. „Jsem rád za Chomutov," říká

Chomutov /ROZHOVOR/ - Matěj Dolejška byl v utkání proti Úvalům hodně vidět. Odvrátit další prohru týmu se přesto nepodařilo.

29.3.2017

Na lídra divize fotbalistky Ervěnic nestačily

Jirkov - Gólově se prosadila pouze Kateřina Podaná. Jediná branka na body nestačila.

28.3.2017

SKP Kadaň a 1. FC Jirkov vládnou okresnímu přeboru

Chomutovsko - Prvními jarními fotbalovými zápasy se rozběhly i okresní sdružené soutěže v regionu, jak skupina Západ, tak skupina Východ.

28.3.2017

Stolní tenisté Jirkova dvakrát vyhráli a ve třetí lize skončili na pátém místě

Jirkov - Podle vedoucího A týmu Jana Rödlinga postavení odpovídá. Jirkov bojuje také s úzkým kádrem.

28.3.2017

Fotbalisté LoKotky získali důležité jarní body

Chomutov - Už v šesté minutě Obrnice vedly, pak ale Chomutov zabral a do přestávky třikrát odpověděl.

28.3.2017

Kadetky uhájily první příčku a těší se na basketbalovou kvalifikaci

Chomutov – Proti týmům Olomouce i Brna se basketbalistkám dařilo.

28.3.2017

Tažení florbalistů pokračuje! Chomutov si zahraje ve finále Národní ligy

Chomutov /FOTOGALERIE/ - Na finálového soupeře Chomutov čeká. Rozhodne se v sobotu mezi Panthers Praha a Mukařovem.

27.3.2017

Chomutovské Atletico vybojovalo postup do futsalové divize

Chomutov – Na druhém místě krajského přeboru skončil tým Proboštova, třetí je rezerva ústeckého Combixu.

27.3.2017

Baník Chomutov skončil ve 2. lize futsalu šestý

Chomutovsko - Betis Kadaň naopak sestoupil, prohrál osmé utkání v řadě.

27.3.2017

Vzpěrač Jakub Drnec si vytvořil tři osobní rekordy

Chomutov - Družstvo TJ VTŽ Chomutov s přehledem vyhrálo závody v Chebu.

26.3.2017

Růžička: Jsem docela překvapený, co naši hráči vydrží

Chomutov – Kouzlo charismatického Vladimíra Růžičky stále funguje. Svérázný trenér žene hokejisty až za hranice jejich možností a dokáže z nich vyždímat i to, na co zdánlivě nemají.

26.3.2017

FC Chomutov: Před brankou jsme impotentní, říká trenér Pavel Chaloupka

Chomutov – Tři zápasy a jediný bod. To je bilance fotbalistů FC Chomutov po začátku jarních divizních bojů. Své naděje na plný bodový zisk upínali k sobotnímu utkání s celkem SK Úvaly, ale z trávníku odešli po boji poraženi (1:2).

26.3.2017

Plavkyně Slávie Chomutov Hornofová přivezla ze Žiliny tři cenné kovy

Chomutov - Nová chomutovská plavecká akvizice Jitka Hornofová se zúčastnila výborně obsazeného mezinárodního mítinku v Žilině, na který přijelo téměř šedesát klubů ze Slovenska, ČR, Maďarska, Slovinska, Estonska a Chorvatska.

24.3.2017

Chomutov - Senzace je na světě! Piráti v hokejové extralize oloupili bohatý Třinec, druhý celek tabulky nejvyšší soutěže po základní části, o semifinále! Naopak Chomutov slaví prvně v historii postup mezi nejlepší čtyři kluby v zemi.

24.3.2017

Zimní liga halové kopané mládeže je u konce

Chomutovsko - Nejlepšími brankáři byli vyhlášeni Jolana Šťovíčková a Adam Rajtr.

24.3.2017

Ladislav Eisenhammer získal na mistrovství Německa v kickboxu bronz

Kadaň – Na turnaji se poměřilo více než 1200 závodníků. Matěj Malý bral mezi začátečníky zlato.

24.3.2017

Rozjíždějí se další krajské i okresní fotbalové soutěže

Chomutovsko - Ervěnice jedou v sobotu do Dobroměřic, Březno o den později do Loun.

24.3.2017

Kam se vydat za sportem v chomutovském regionu

Okres Chomutov - Na jaká sportovní utkání se můžete jít v těchto dnech podívat v regionu.

23.3.2017

Valach: Síly ubývají, je to spíš o hlavě. Když funguje hlava, fungují i nohy

Chomutov /ROZHOVOR/ - Chomutovští hokejisté jsou odhodlaní doma urvat postup do semifinále. Obránce Juraj Valach už nechce zažít další prodloužení. "Tak dlouhé zápasy mě nebaví," přiznal.

23.3.2017

Šesté utkání Pirátů s Oceláři může v pátek odstartovat v SD Aréně euforii

Chomutov - Budeme s fanoušky na domácích tribunách jásat? Nebo nás čeká další prohloubení dramatu a rozhodující sedmé utkání?

22.3.2017

Chomutov extra dlouhý zápas ztratil. Musí bojovat dál

Třinec - Chomutovští hokejisté si zkomplikovali cestu do semifinále extraligy, když na třineckém ledě prohráli 2:3 až ve druhém prodloužení. Rozhodující gól vstřelil v 89. minutě David Cienciala. Piráti stále vedou v sérii 3:2 na zápasy a v šestém zápase budou mít v pátek výhodu domácího prostředí.

22.3.2017

Ústí nad Labem – První zápas fotbalové reprezentace v Ústí nad Labem a zároveň v kalendářním roce 2017 se do historie zapíše jako vítězný. Český národní tým, který se chystá na další fázi kvalifikace o postup na mistrovství světa, porazil na severu Čech v přípravě Litvu jasně a zaslouženě 3:0.

22.3.2017

Hasič Luděk Konvičný vybojoval zlato v řecko-římském zápase

Chomutov – Zápasník slouží jako profesionální hasič u jednotky v Bílině.

22.3.2017

Florbalisté Chomutova vedou nad Turnovem a brzy mohou slavit postup do finále

Turnov, Chomutov – První mečbol mají Chomutovští na holích v sobotu, případný čtvrtý zápas by se hrál hned v neděli.

22.3.2017

Třinec se zlobí. Je Vondrka nadčlověk? To je neskutečné...

Chomutov - Ve velkých emocích skončil čtvrtý čtvrtfinálový zápas hokejového play off mezi Piráty a Oceláři. Chomutov může rozhodnout už dnes!

21.3.2017

Fotbalisté Kadaně v Hrobcích vedli, pak ale rozhodly dva rychlé góly

Hrobce /FOTO/ – Jedním z rozhodujících momentů byla neproměněná penalta hostí.

21.3.2017

Kata tým mladších žáků dosáhl na první místo

Praha, Kadaň - Naděje karate z Kadaně a Klášterce se na soutěži v Praze neztratily.