Na nekonečně dlouhou cestu se vydali i dva čeští jezdci Jakub Terešák z Motosportklubu Málkov a Petr Polák, kteří reprezentují právě třídu dvoutaktních 125.

V nabitém poli nejlepších jezdců z celé Evropy byla už kvalifikace náročná, protože na seznámení s tratí měli jezdci jen 10 minut a dalších 15 minut jízdy bylo hned kvalifikačních. Z kvalifikace se pak staví také jezdci podle svého výsledku na start. To se oběma českým motokrosařům povedlo, Jakub Terešák skončil na 8. místě a Petr Polák na 12. místě.

V prvním závodě měl pak ale velkou smůlu málkovský jezdec, který se po startu dostal do hromadného pádu a odjížděl až na 36. místě. Výbornou jízdou se v půlce závodu propracoval už na pěknou osmnáctou pozici, ale pak „Kubu" zradil motocykl a závod nedokončil. Petr Polák dojel na krásném 14. místě.

Ve druhém závodě si Petr Polák pohoršil o tři místa, když dojel sedmnáctý, naopak Jakub Terešák už cíl druhého závodu viděl a vyjel do seriálu body za 15. místo.