Utkání začalo pro domácí nešťastně. Vlastním gólem! Vít Rajnyš ve skluzu ve snaze zabránit balonu v cestě do sítě, poslal balon přesně za tyč brány Michala Hůly. Jako by to předznamenalo celé utkání. Další pohroma přišla v 10. minutě, když kapitán Malibu Kohnhäuser proměnil pokutový kop. Do přestávky „Baníček" ještě snížil, když po přihrávce Petra Nového zakončil Daniel Kasal.

Vyrovnat se podařilo ale domácím až ve 35. minutě. Po zvýšení na 3:1 pro Boleslav se v rozmezí minuty prosadili Minařík a Petr Nový z penalty a poprvé, ale i naposled měl Baník šanci na vítězství (3:3).

V tomto utkání ale domácím nebylo souzeno, když o minutu vstřelil vítězný gól Růžových rytířů Marek Maňas. Chomutovským nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře a tak si tři body odvezli futsalisté Mladé Boleslavi.

Baník Chomutov - Malibu Mladá Boleslav 3:4 (1:2)

Branky a asistence: 17. Kasal (Nový), 34. Minařík (Rajnyš), 35. Nový (pen.) 5. Rajnyš (vl.), 10. Kohnhäuser (pen.), 23. Vaněk (Matouš), 36. Maňas. Rozhodčí: Nešněra, Řeháček. ŽK: Minařík, Špicar, Kasal, Rajnyš Maňas. ČK: Matouš (BOL).

Baník Chomutov: Hůla - P. Nový, Minařík, Špicar, Micák, Svoboda, Kasal, Rajnyš, Boček.

Ilustrační foto.Zdroj: Deník/Ladislav Chlíbek

Betis Kadaň nepotvrdil výhru z předposledního kola na palubovce HERDu Hradiště a podlehl doma loni ještě prvoligovému Kladnu 5:6. Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil nerozhodně 4:4, vykročili hosté za třemi body zásahy Farkaše a Kaválka. Betis vytěžil ze závěrečného tlaku jen snížení. Domácí se hodně zlobili v závěru úvodního dějství, kdy hostující gólman Dvořák, který už měl žlutou kartu, sestřelil Koptu. Rozhodčí nařídil penaltu, ale červenou kartu kladenskému brankáři neudělil. Betis je na 7. místě skupiny Západ, na Baník Chomutov ztrácí jeden bod.

Betis Kadaň - FK Kladno 5:6 (4:4)

Branky a asistence: 6. Kinský, 8. Haba, 17. Kopta, 18. Kopta, 34. Verner (Süssmilch) 1. Veselý, 13. Junek, 17. Farkaš, 19. Jaráb, 28. Farkaš, 31. Kaválek.