PÁTEK 23. ZÁŘÍ
HOKEJ
Tipsport Extraliga
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, 17.30 hod., SD ARÉNA, Chomutov;
PLAVÁNÍ
Velká cena Chomutova (33. ročník)
Pořadatel TJ Slávie Chomutov, od 17.00 hod., (exhibiční závody profesionálů od 19.00 hod.), Aquasvět Chomutov;
FUTSAL
Příprava
FC Betis Kadaň - Svarog FC Teplice, 19.30 hod., sportovní hala Kadaň;
SOBOTA 24. ZÁŘÍ
PLAVÁNÍ
Velká cena Chomutova (33. ročník)
Pořadatel TJ Slávie Chomutov, od 09.00 hod., (exhibiční PRO-AM štafeta od 14.30 hod.), Aquasvět Chomutov;
HOKEJ
1. liga
SK Trhači Kadaň - HC AZ Havířov 2010, 17.00 hod.;
FLORBAL
Národní liga
Florbal Chomutov - FBC Strakonice, 18.00 hod., Městská sport. hala Chomutov,
Kati Kadaň - TJ Turnov, 19.00 hod., sport. hala Kadaň;
FOTBAL
I. A třída
TJ SOKOL Březno - SK VIKTORIE Ledvice, 16.30 hod.,
TJ Sokol Údlice - FK SEKO Louny B, 16.30 hod.,
SK Ervěnice-Jirkov - TJ Spartak Perštejn, 16.30 hod.,
I. B. třída
SK Strupčice - SK Ervěnice-Jirkov B, 13.00 hod.,
TJ Baník Březenecká Chomutov - TJ Sokol Vilémov, 13.00 hod.,
SK Černovice - SFK Meziboří, 13.00 hod.,
Okresní přebor skupina západ
TJ Jiskra Kovářská - SK Libědice, 13.30 hod.,
FK Čechie Hrušovany - TJ Sokol Mašťov, 16.30 hod.,
TJ Sokol Místo - TJ Sokol Březno B, 16.30 hod.,
Okresní přebor skupina východ
TJ Sokol Otvice - SK Viktoria Lom, 14.00 hod.;
FUTSAL
Letní liga CHLMF 2016
Turnaj 2. ligy, 8.00 - 14.30 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;
NEDĚLE 24. ZÁŘÍ
FOTBAL
Divize žen
SK Ervěnice-Jirkov - FK Hvězda Cheb, 15.30 hod.,
Okresní přebor skupina západ
TJ Sokol Výsluní - TJ Sparta Radonice, 16.30 hod.,
AFK LoKo Chomutov B - SK Málkov, 16.30 hod.,
Okresní přebor skupina východ
1. FC Spořice B - TJ Kopisty B, 16.30 hod.,
TJ Sokol Údlice B - TJ Sokol Obrnice B, 16.30 hod.;
FUTSAL
Letní liga CHLMF 2016
Turnaj 1. ligy, 8.00 - 14.30 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;
ÚTERÝ 27. ZÁŘÍ
HOKEJ
Tipsport extraliga
Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, 17.30 hod., SD ARÉNA, Chomutov;
STŘEDA 28. ZÁŘÍ
HOKEJ
1. liga
SK Trhači Kadaň - Slavia Praha, 18.00 hod.;
FOTBAL
Okresní přebor skupina západ
SKP Kadaň - TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 16.30 hod., hřiště Úhošťany;
ČTVRTEK 29. ZÁŘÍ
FUTSAL
Příprava
Baník Chomutov - Atletico Chomutov, 20.30 hod., Městská sport. hala, Chomutov.