Žatec začal zápas náporem a gólman domácích se měl co otáčet. První šanci ještě spálil Dlouhý, další kombinace Dlouhého a střelce Janečka už ale skončila brankou. Hned o chvilku později byl úspěšný z přesilové hry Sláma, účet první třetiny uzavřel z dorážky opět po spolupráci s Janečkem Dlouhý.

Po výborné první třetině žatečtí hokejbalisté trochu polevili, ne však natolik, aby nechali chomutovské hráče vážněji ohrozit Mandáka v brance hostů.

Ve druhé třetině se do listiny střelců zapsal Martin Klobouk, který se radoval po dorážce střely z dálky. Také ve třetí třetině se Žatec radoval jednou, úspěšný byl Vavřín.

Wolves Chomutov tak prohráli 0:5 a to mohou být ještě rádi, že hosté neproměnili řadu šancí. Bizoň trefil břevno, žatečtí hráči navíc ještě třikrát orazítkovali tyče domácí branky.

Po dvanácti kolech regionální ligy jsou Wolves Chomutov bez výhry a na svém kontě mají stále nulu.

V příštím kole se utkají v sobotu 6. prosince od 14.00 hodin v regionálním derby s HSÚ Panters Kadaň.

Wolves Chomutov - Žatec 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

Branky: Janeček, Sláma, Dlouhý, M. Klobouk, Vavřín. Střely: 17:47. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváci:39.

Wolves Chomutov: Cakl - Balog, Nachtmann, Suchomel, Volf - M. Holl , O. Holl, Karásek, Kuna, Palkoska, Petržílka, Wohlrab, Wolf.

Výsledkový servis:

HSÚ Panthers Kadaň - HBC Dandy Chomutov 1:5 (0:3 , 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 2. Chyba T. (Chotaš P., Kocour L.) - 5. Hrubý L. (Budák M., Taraška L.) - 14. Trnka J. (Kníže J., Chyba T.) - 30. Chyba T. (Kníže J., Kocour L.) - 31. Jandák M. (Mašek R., Tumpach O.) - 39. Kocour L. (Chyba T., Kníže J.)

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. - Tumpach O., Tumpach V., Hasman P., Málek M. - Skopal J.,
Mašek R., Jandák M., Rác J., Vaverka J., Mazánek J.

HBC Dandy Chomutov: Buřval L. - Kníže J., Taraška L., Chyba T., Hanzl J., Trnka J., Kocour L., Opelt V., Budák M., Pešta M., Hrubý L., Chotaš P.

HSÚ Koliba UnL 1:2 - HBC KAPITÁN JIRKOV (0:0,0:1,1:1)
Branky: Gill, Pešek.

Důležitá výhra Kapitánů v Ústi n./L. proti domácí Kolibě 2:1 znamenala upevnění vrchních příček soutěže.