Futsalový Betis počtvrté v řadě vyhrál

Kadaň - Divizní futsalisté Betisu Kadaň stoupají tabulkou! Po patnácti odehraných zápasech jsou v tabulce na sedmém místě s bilancí sedmi vítězství, jednoho nerozhodného výsledku, jedné porážky, brankovým poměrem 87:74 a 22 body.

4.2.2010

Ilustrační foto. Foto: Deník/Karel Pech

V minulém divizním kole si kadaňský Betis připsal tři body za výhru 6:5 v Mělníku a již čtyři kola tak nenašel přemožitele!
Domácí rezerva ligového Olympiku Mělník nastoupila v úplně jiné sestavě, než ve venkovním utkání na palubovce Betisu. Jedinou posilou z ligového A týmu tak byl brankář Daniel Hnízdil. Ten několikrát domácí tým podržel a dokonce se stihl zapsat i do střelecké listiny. Betis ovšem do utkání vstoupil velice špatně a po dvou minutách hry prohrával 2:0. Během chvíle ale bylo zásluhou Škůrka s Mezerou vyrovnáno. A když po další trefě domácím opět srovnal šťastným gólem Mezera, šlo se do šaten za stavu 3:3.

I do druhé půle vstoupili lépe domácí. Po střele domácího brankáře od poloviny hřiště zaváhal brankář Volák a míč skončil překvapivě v síti - 4:3. Betisu se ale i do třetice podařilo vyrovnat, když ve 29. minutě po pravé straně utekl Mezera a Vrba měl před prázdnou brankou snadnou úlohu - 4:4. A když Mezera předložil míč před prázdnou branku Čibenkovi, Betis poprvé v utkání vedl - 4:5. Domácí se odhodlali hrát od 32. minuty powerplay s vysunutým brankářem. Betis ovšem velice dobře bránil a domácí do žádných šancí nepouštěl. Naopak ve 38. minutě při velice dobrém napadání získal míč Vrba a od poloviny hřiště trefil prázdnou domácí branku - 4:6. Poslední slovo v utkání měl domácí Olympik. Ve 39. minutě domácí již jen snížili na konečných 5:6.

SK Olympik Mělník B - FC Betis Kadaň 5:6 (3:3)

Branky: Hnízdil, Rolenc, Tichý, Šimandl, Gabčo ml. - Mezera 2, Vrba 2, Čibenka, Škůrek. Rozhodčí: Vaněk, Tykva.
Kadaň: Volák - Mezera, Čibenka, Peinelt, Šabík - Škůrek, Thanh, Vrba, Puss.

Autor: Michal Káva

4.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

V Libědicích se uskuteční již 6. ročník šachového turnaje

Do Libědic se sjedou šachisté

Bouře zasáhnou celé Čechy, povodně zahrozí u malých toků

Severní Čechy - Meteorologové rozšířili výstrahu před silnými bouřemi. Měly by večer zasáhnout celé Čechy, na západě je dokonce vyhlášen vysoký stupeň nebezpečí.

Kam se vydat v regionu za sportem

Chomutovsko - Nadcházející víkend bude převážně deštivý a tak může přijít vhod návštěva některé sportovní akce. V našem regionu se jich koná celá řada. Mezi ty nejzajímavější určitě patří přípravné zápasy Pirátů Chomutov, druhý divizní zápas fotbalistů FC Chomutov, v této sezoně poprvé před domácím publikem, či premiérový domácí zápas fotbalistů Perštejna v Krajském přeboru. Níže uvádíme podrobné pozvánky na vybrané akce.