Na raketový start a tempo teplického vítěze Stanislava Hejduka nestačil ani nejlepší vrchař a vedoucí muž ligy David Jeřábek.
Z chomutovských cyklistů byl nejrychlejší Petr Hennlich, převýšení 517 metrů zdolal v jedenáctém čase závodu (průměr 15,6 km/h) a znamenalo to prvenství v kategorii čtyřicátníků.
Výborně si vedl junior Floratexu Chomutov Pavel Smola, v konkurenci členů lounského sportovního centra sice obsadil až šesté místo ale pro ligu byl druhý a zajel lepší čas než všichni další zkušenější závodníci z Chomutovska.
Na stupně vítězů se v různých hodnotách ještě postavili Hanyk, Havlíček, Huja, Smrčková a žák Matoušek. V průběžném pořadí jednotlivců si jmenovaní mírně polepšili.
Družstva vede pevně Exejeans a Floratex je třetí.
Příštím závodem se Lannutti cup vrátí na Chomutovsko, z Droužkovic se tuto sobotu pojede Mistrovství Severočeské amatérské ligy v časovce.