Chomutovští sbírali medaile na přeboru ČR

Chomutov - Nejvýznamnější událostí v činnosti oddílu juda TJ VTŽ Chomutov v letošním roce bylo pořadatelství přeboru České republiky mladších žáků a žákyň.

2.12.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Vladimír Klíma

V městské sportovní hale se v boji o cenné kovy představilo 285 mladých judistů a judistek z osmdesáti oddílů z Čech a Moravy.

Na tuto mistrovskou soutěž se v chlapcích kvalifikovali pouze finalisté příslušných váhových kategorií z jednotlivých krajů. Pro děvčata byla účast na turnaji bez omezení. Chomutovské barvy hájili čtyři mladší žáci a jedna žákyně.

Vytvořit odpovídající rámec soutěže a zajistit vše potřebné pro závodníky, doprovod a rozhodčí bylo pro pořadatele velikou výzvou. Se stejnou intenzitou na poli sportovním byl vnímán i cíl chomutovských nadějí prosadit se na medailové příčky. A obojí nakonec vyšlo na sto procent…
Ze závodníků chomutovské TJ VTŽ vybojoval David Vopat stříbrnou a Dominik Pašek bronzovou medaili ve váze do 27 kilogramů. Martin Varmuža obsadil bronzovou příčku ve váze do 60 kg. Těsně pod stupněmi vítězů, na sedmém místě, skončil ve váze do 34 kg po výborném výkonu Jakub Šetek.

Smůlovatý den měla jen Markéta Vlachová, která skončila ve váze do 40 kg bez umístění. V klasifikaci zúčastněných družstvech obsadil tým TJ VTŽ Chomutov pátou příčku.

Slova chvály a uznání za organizaci a hladký průběh závodu pak byla pro pořádající chomutovský oddíl pomyslnou třešničkou na dortu.

2.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

Pohádkový les v roce 2015

V sobotu hasiči, v neděli pohádky. Víkend bude dětí

V podzimním zápase Perštejn prohrál s týmem Dobroměřic 3:4 po pokutových kopech

V neděli fotbalisté zabojují o prvenství v I.A třídě

Lázeňská 2017: Zátarasy na vstupech, více policie v ulicích

Teplice - Návštěvníky oblíbených slavností zvýšená bezpečnostní opatření neodradí.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Přichází Jarní slunoHrad

Ostrov nad Ohří – Sobotní hudební festival nabídne hned několik lahůdek.

Kam se vydat o víkendu za sportem

Okres Chomutov - Na jaká sportovní utkání se můžete jít v těchto dnech podívat v regionu.