CHLMF: Jarní část je u konce, vedoucí Arsenal podlehl Houslicím

Chomutov – Organizátoři Chomutovské ligy malého fotbalu si konečně užijí volna. Po odkladu dohrála jarní část i čtvrtá soutěž. Ještě před podzimní částí však CHLMF pořádá další tři turnaje.

22.6.2011

Snímek je z utkání Rudá hvězda - Tým snů. Foto: Ladislav Chlíbek

Poslední turnaj čtvrté ligy byl ve znamení překvapivých výsledků. Největším překvapením byla rozhodně porážka prvního Arsenalu, který podlehl posledním Houslicím. Tím klesl na druhé místo, i když si ve druhém zápase poradil s AC R.O.S.

Do vedení se posunula Podkova, která vyhrála kontumačně nad Rocknetem a o branku porazila i Magnu automotive. Na třetí místo se posunul po zisku čtyř bodů Tým snů, který je jen dva body od postupového místa.

Naopak propad zaznamenala Rudá hvězda, když získala jen jeden bod a klesla ze druhého místa na páté. Posun směrem nahoru zažily poslední Houslice, které vyhrály i nad Magnou Automotive a jsou na desátém místě.

Na poslední místo kleslo mužstvo Magna automotive, protože si nepřipsalo na tomto turnaji ani jeden bod. V podzimní části soutěže bude rozhodně zajímavý souboj o dvě postupová místa, o sestup se naštěstí pro některá mužstva nehraje.

V tabulce střelců si první místo udržel Václav Tengl z Týmu snů, ale těsně za ním je hned několik dalších střelců. Podobně je na tom i mezi brankáři Jakub Zítek z Arsenalu, který obdržel v tomto turnaji sedm branek a tím si hodně pohoršil bodový průměr.

Výsledky
Rocknet – APC Podkova 0:5 (Kontumačně), Rudá Hvězda – Tým Snů 1:1 (Frollo – Dlask), APC Podkova – Magna Automotive 2:1 (Holub, Kosnar – Görg), Rocknet – Rudá Hvězda 8:1 (Glas 3, Šír 3, Tomáš, Vokatý – Matula), Tým snů – 1. FC Kopeček Jirkov 2:1 (Pilek, Tento – Havlíček), Magna automotive – AC Slavoj Houslice 0:2 (Březina st., Hercz), Atletico – 1. FC Kopeček Jirkov 3:3 (Javorek 2, Brzokoupil – Navrátil 2, Halda), AC Slavoj Houslice – Arsenal 5:2 (Vrána 3, Hercz, Březina st. – Konárek, Moravec), AC R.O.S. – Chomutov 93 0:1 (Šebek), FC Parthenón – Atletico 0:2 (Javorek, Brzokoupil), AC. R.O.S. – Arsenal 2:6 (Poprovský, Jiří Chmelan – Moravec 3, Konárek 2, Demeter), Chomutov 93 – FC Parthenón 3:0 (Novotný 2, Pošík)

Zákaz sezení venku má už pár tisíc porušení

Most /ANKETA/ - V některých sídlištích platí vyhláška zakazující sezení na ulici. Výjimkou jsou městské lavičky. Radnice tvrdí, že chrání veřejný pořádek. Řeší to soud.

Simona Baumrtová ovládla v Pardubicích tři závody

Pardubice, Chomutov - Třetí kolo Českého poháru v plavání nabídlo skvělou startovní listinu. Cenné kovy vybojovali Simona Baumrtová a Tomáš Franta.