3. zápas - 3:1

Hráči obou týmů si byli vědomi důležitosti zápasu a proto se začínalo hodně opatrně. Postupem času domácí hokejisté začali získávat mírnou převahu, ale naráželi na spolehlivě chytajícího brankáře Štěrbu, který pochytal veškeré šance Tábora. Ten kapituloval až ve 38. minutě, kdy na trestné lavici seděl kadaňský obránce Ťupa a v této přesilovce otevřel brankový účet Kostourek.

Kadaňské akcie pak ještě více poklesly krátce po začátku třetí části, kdy na dvoubrankový rozdíl zvyšoval táborský kapitán Kocar, ale brzy poté vrátil hosty zpět do hry Tsyganov - 2:1.

Severočeši pak vrhli všechny své síly do útoku, ale vyrovnání se již nedočkali a naopak pár minut před koncem pečetil na konečných 3:1 Padělek.

HC Tábor - SK Kadaň 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Góly 1:0 38. Kostourek (Červený, Rob), 2:0 44. Kocar (Šperger, Kostourek), 2:1 49. Tsyganov (Balázs), 3:1 55. Padělek (Kuchejda).
Rozhodčí: Blecha, Reich, Skopal. Vyloučení 5:7. Využití 1:0. Diváků: 1550. Střely na branku 35:29.

Tábor: Kovář - Havran, Kanov, Lukáč, Poživil, Kudrna, Zíb, Klement - Kostourek, Šperger, Kocar - Červený, Štrba, Rob - Kuchejda, Hanzal, Padělek - Voříšek, Matušík, Mrkvička - Nedorost
Kadaň: Štěrba - Schmidt, Szakal, Zmeškal, Rutta, Hartmann, Ťupa, Mašek, Žižka - Seman, Sikora, Mužík - Ton, Freiberg, Tsyganov - Balázs, Milotinský, Rohan - Malát, Derfler, Hofmeister.

4. zápas - 4:1

Od začátku tohoto utkání se hrálo hodně útočně a před brankami obou týmů se rodily zajímavé situace. Po několika nevyužitých šancích jako první udeřili hosté a to v osmnácté minutě, kde se v přesilové hře prosadil Mužík.

Poprvé v Táboře tak Kadaňští vedli, ale moc dlouho jim to nevydrželo. Konkrétně pouhých 57 vteřin. Poté domácí rychle přečíslili obranu hostů a Padělek srovnal na 1:1.

V útočném duchu se pokračovalo i po přestávce a po dvou minutách dokázali Táborští strhnout vedení na svoji stranu, ale po poměrně netradiční situaci. Kadaňský brankář Štěrba totiž zalehl puk a jeho obránci jej zatlačili do branky. Po krátkém rozhodování pak rozhodčí branku uznal.

Domácí tento moment vysadil do sedla a před Štěrbou začalo být pořádně horko. Postupem času se ale ke slovu začali dostávat také hosté a tak se diváci rozhodně nenudili. Hosté hráli dvě dvojnásobné přesilovky, ale ani v nich se nedokázali střelecky prosadit a podle otřepané fráze "nedáš, dostaneš" je za to domácí ve 48. minutě potrestali Kostourkovo trefou na 3:1.

Za tohoto stavu už to měli hosté hodně těžké, ale přesto zbraně nesložili a snažili se s nepříznivým výsledkem něco udělat. V samotném závěru utkání zkusili i hru bez brankáře, ale do opuštěné klece se pět vteřin před koncem trefil Kostourek - 4:1.

HC Tábor - SK Kadaň 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Góly 0:1 18. Mužík (Seman), 1:1 19. Padělek (Nedorost, Zíb), 2:1 23. Matušík (Voříšek), 3:1 48. Kostourek (Kocar, Šperger), 4:1 60. Poživil (Padělek).
Rozhodčí: Hribík, Hejl, Kájínek. Vyloučení 13:10 + Balázs 10 minut. Využití 1:1. Oslabení 1:0. Diváků: 1430. Střely na branku 41:30.

Tábor: Kovář - Kanov, Havran, Lukáč, Poživil, Kudrna, Zíb, Klement - Kostourek, Šperger, Kocar - Červený, Štrba, Rob - Kuchejda, Hanzal, Padělek - Voříšek, Matušík, Mrkvička - Nedorost.