Navíc museli sbírat síly po dvou náročných ubráněných dvojnásobných oslabeních.
Skóre zápasu otevřel v úvodu druhé třetiny domácí L. Černý, ale během sedmi minut hosté zásluhou dvou tref Nováka výsledek otočili ve svůj prospěch.
To samé se ale povedlo Klatovům během osmi minut třetí části. Hosté museli zabrat a vyrovnání se dočkali v 57. minutě po gólu Růžka.
Zápas tak dospěl do pětiminutového prodloužení, ale neuběhly z něj ani čtyři minuty - Babka vystřílel Klášterci bonusový bod, na čele tabulky se nyní Klášterečtí bodově srovnali s Rokycany.

HC Klatovy - HC Klášterec nad Ohří 3:4 po pr. (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1).

Góly 1:0 22. L. Černý, 1:1 25. Novák (Panocha, Diviš), 1:2 32. Novák, 2:2 44. Dorňák, 3:2 52. Kepl (Hobl, Holý), 3:3 57. Růžek (Pokorný, Novák), 3:4 64. Řepík (Babka, Pokorný).

Rozhodčí: Šidler, Brejcha, Černý. Vyloučení 8:11 + Kuželík 10 minut. Využití 1:1. Diváků: 600.
Klášterec: Damašek – Loučka, Řezníček, Pokorný, Ambrož, Znojemský, Palubjak, Šedivý, K. Černý – Babka, Novotný, Řepík – Panocha, Novák, Diviš – Krpenský, Růžek, Suk – T. Černý, Kotrouš, Ton.