Chomutov se v souboji o špici tabulky dostal do vedení na začátku 5. minuty, když Jeslínek vyjel z rohu před Faltu a skóroval. Ve druhé třetině ovšem domácí dokázali vyrovnat přesnou Rapačovou střelou z voleje. Hosté ve třetím dějství znovu odskočili o jeden gól, ale dvě minuty před koncem ještě domácí vyrovnali díky teči Hracha. Když už všichni čekali na konec třetí části, hosté naposledy udeřili a v čase 59:16 stanovili výsledek 2:3. Utkání zakončila v posledních sekundách bitka domácího Přeučila s Bombicem.

Vrchlabí - Chomutov 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Branky: 37. Rapač, 58. Hrach - 5. Jeslínek, 44. Kostourek, 60. Chatrnúch. Rozhodčí: Lacina - Čížek, Prchal. Vyloučení: 6:9, navíc Přeučil - Bombic oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 1958.

Kadaň hostila Most

Po bezbrankové první třetině skórovali domácí, když ve 26. minutě Brňák vystřelil od modré a Bauer tečí poprvé překonal Sáblíka v brance hostů. Ve 34. minutě domácí v přesilové hře zvýšili poté, co Fink přihrál volnému Polanskému a ten ze tří metrů nedal Sáblíkovi šanci. Ve 42. minutě Nosek ve skrumáži před Hanuljakem propasíroval puk za jeho záda a snížil na 2:1, dvě minuty nato však Duba tečoval střelu Pospíšila a znovu zvýšil na dvoubrankový rozdíl.

V 53. minutě Hlubuček trefil hokejku brankáře Sáblíka, ze které puk sklouzl za jeho záda do branky a domácí vedli 4:1. Hosté potom v přesilovce v 54. minutě snížili Proškem na 4:2, ale v 60. minutě Vrtek upravil na konečných 5:2.

Kadaň - Most 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)

Branky: 26. Bauer, 34. Polanský, 44. Duba, 53. Hlubuček, 60. Vrtek - 42. Nosek, 54. Prošek. Rozhodčí: Blecha - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:1. Diváci: 390.