V chomutovském dresu se poprvé objevila nová posila z Karlových Varů, útočník Skladaný, který byl zařazen do třetího útoku mezi Eiselta s Jeslínkem.

Již ve dvacáté vteřina zaúřadovala elitní formace domácích, ale ještě do konce třetiny dokázali hosté vyrovnat. V dalších třetinách pak Chomutovští přidali po jednom gólu, ale v samotném závěru dokázali hosté při přesilovce snížit. V té době chybělo do konce utkání 113 vteřin, ale tu dobu už si domácí pohlídali a do tabulky si tak připsali tři cenné body za výhru 3:2 nad třetím týmem tabulky.

KLH Chomutov - HC Olomouc 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Góly 1. Kraft (Duda, Hruška), 37. Hruška (Kraft, Posmyk), 43. Mikšovic (Hašek, Jíra) - 17. Kucharczyk (Korhoň), 59. Mikel (Davídek, Bartoň).

Chomutov: Závorka - Trefný, Bombic, Hájek, Posmyk, Malinský, Grof, Mazanec, Všetečka - Duda, Kraft, Hruška - Hašek, Mikšovic, Jíra - Eiselt, Skladaný, Jeslínek - Polanský, Kůs, Hofmeister.

Olomouc: Žigárdy - Vyrůbalík, Mikel, Bartoň, Jenáček, Nedbálek, Ondrušek, Staněk - Ministr, Davídek, Černý - Brančík, Čuřík, Ondrušek - Zbořil, Tomajko, Korhoň - Venkrbec, Kucharczyk, Selingr.

Kadaňští nastoupili proti Chrudimi po třech výhrách v řadě, ale už ve třetí minutě inkasovali. To je ovšem nepoložilo a po polovině úvodní části strhli vedení na stranu domácích Gombár s Tsyganovem.

Ve druhé části zařídil severočechům dvoubrankový náskok Boušek a protože hosté se pak o zvrat pokoušeli marně, pečetil v poslední minutě utkání výhru trefou do prázdné branky Domin.

SK Kadaň - HC Chrudim 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Góly 12. Gombár (Boušek, Charousek), 15. Tsyganov (Hlubuček), 24. Boušek (Brňák, Prošek), 59. Domin (Ton, Míka) - 3. Kaut (Semorád, Zadina).

Kadaň: Jarina - Ťupa, Rutta, Prošek, Brňák, Zmeškal, Hlubuček, Schmidt, Kloz - Balázs, Bauer, Bursík, Gombár, Charousek J., Boušek, Tsyganov, Domin, Míka, Ton. Freiberg, Mužík.

Chrudim: Růžička - Mocek P., Toužimský, Radil, Martinec, Blažek, Zadina, Poskočil, Mocek D., Malinský, Bělohlávek, Semorád, Žák, Kaut, Drtina, Rákos, Šeda, Klejna, Bláha, Charousek K.