Favorizovaný Málkov pouze remizoval na hřišti údlického béčka 1:1 a díky tomu, že vedoucí Spořice nezaváhaly, ztrácí na ně již tři body.
Překvapivé vítězství vybojovali fotbalisté Droužkovic v Klášterci nad Ohří.

SK Libědice - Sparta Radonice 2:5 (1:3)
Branky: Bíža 2 - Šilhan 3, J. Kothánek 2. Rozhodčí Dušek, Zavadil, Thöma. ŽK 2:2, Diváků 40.

FK Klášterec nad Ohří B - Slavoj Droužkovice 1:2 (0:2)
Branky: Salčák - Hrebičík, Šimek. Rozhodčí Menšík, Tengler, Minařík. ŽK 3:2. Diváků: 100! Hosty podržel dobře chytající brankář Martin Kochlöfl.

1. SK Jirkov - Jiskra Kovářská 5:3 (4:1)
Branky: Hlíza, Triton, Tůma, Dráb, Dlask - Ječmen 2, J. Hablawetz. ŽK 1:2. Diváků 30. Hosté se snažili po celé utkání, ale Jirkovští umějí doma zahrát.

1. FC Spořice B - Sokol Vilémov 3:0 (2:0)
Branky: Pomajsl 2, Paldrman. Rozhodčí Jakůbek, V. Novotný, Rosa. ŽK 1:3. Diváků 60. Utkání nevalné úrovně s nepřesnostmi na obou stranách. Domácí přesto byli herně lepší a zaslouženě vyhráli.

FK Rašovice - Slovan Vejprty 2:2 (0:1)
Branky: Zubko, Jiránek - Keil, Jakub Hudec. Rozhodčí Dušek, Zavadil, Thöma. Diváků 30. Utkání se hrálo bojovně ve vysokém tempu. Oba týmy chtěly vyhrát a nevzdávaly se se do poslední minuty. Domácí tým byl jasně lepší, ale nedokázal úspěšně proměnit vyložené šance.

Sokol Údlice B - SK Málkov 1:1 (1:0)
Branky: Sušienka z penalty - Matys. Rozhodčí Linhart, Bundzík, Kubík. ŽK 2:1. Favorizovaní hosté vybojovali remízu až gólem v devadesáté minutě!

FK Kyjice - SK Letovisko Perštejn 5:3 (1:3)
Branky: Kovalík 2, Šašek. Rozhodčí Čokáš, Veselý, R. Votruba. Bez karet. Diváků 50. Hráno oboustranně slušně. V první polovině hry byli hosté jasně lepším soupeřem, avšak po přestávce udávali tempo hry domácí.

14. Libědice⋌2 3 16 22:62 9

Příští kolo, sobota 22. května, 17.00: Radonice – Údlice B, Málkov – Rašovice, Vejprty – Spořice B, Vilémov – Jirkov, Kovářská – Klášterec B, Droužkovice – Kyjice, Perštejn – Libědice.