„Naši fotbalisté chtěli za chladného počasí, na velice dobře připravené hrací ploše, ukázat svým fanouškům, že dosavadní postavení v tabulce neodpovídá jejich možnostem a kvalitě," pravil vilémovský manažer Libor Sklenář.

Ani sníh, který pokryl hřiště, domácím v dobrém výkonu nebránil. Hlavním hrdinou Vilémova byl Karel Kaňkovský, který dvě branky dal a o třetí se výraznou měrou přičinil.

„Nejprve Kaňkovský využil přesný centr Buryánka, pak využil další pěkný centr Kurela," připomněl Sklenář. Kadaňští rychle snížili gólem Čibenky, ale do poločasu domácí díky Kurelovi zužitkovali rychlý protiútok.

Po změně stran pak už Vilémov držel otěže zápasu pevně ve svých rukou. „Vytvořili jsme si řadu šancí, hosté si toho moc nevytvořili," podotkl domácí manažer.

Skóre pak v 70. minutě upravil vlastní trefou kadaňský Tichý, kterému výrazně „pomohl" právě Kaňkovský.

Tatran je po 13. kolech krajského přeboru s devatenácti body na 8. místě, Vilémov je desátý se ziskem 16 bodů. V posledním podzimním kole kole přivítá Kadaň v sobotu 19. listopadu od 10.15 hodin Slavoj Žatec, který je na pátém místě krajského přeboru.

Ilustrační foto.Zdroj: Tomáš Fúsek st.

Stap Tratec Vilémov - Tatran Kadaň 4:1 (3:1)

Branky: Kaňkovský 2, Petr Kurel, vlastní Tichý - Čibenka. Rozhodčí: Doubek. ŽK: 5:4. Diváci: 95.

Kadaň: Králík - Kocík, Šabík, Bešík, Uhlík, Kura, Frič (68. Zaržický), Karban, Mikeš, P. Tichý (78. Fefrčík), Čibenka.