PÁTEK 16. ZÁŘÍ
FUTSAL
Příprava
Baník Chomutov - Rapid Ústí nad Labem, 19.00 hod., Městská sportovní hala;
SOBOTA 17. ZÁŘÍ
HOKEJ
1. liga
SK Kadaň - ČEZ Motor České budějovice, 17.00 hod.;
2. liga
HC Klášterec nad Ohří - HC Trutnov, 17.00 hod.;
FOTBAL
Divize
FC CHOMUTOV - TJ Slovan VELVARY, 10.15 hod., stadion na Zadních Vinohradech,
I. A třída
1. FC Spořice - TJ SOKOL Březno, 10.15 hod.,
TJ Spartak Perštejn - TJ Tatran Podbořany, 17.00 hod.,
I. B. třída
TJ SLOVAN Vejprty - FK Braňany Mlékárna, 13.30 hod.,
Okresní přebor skupina západ
FK Rašovice - FK Čechie Hrušovany, 17.00 hod.,
SKP Kadaň - SK Málkov 17.00 hod., hřiště Úhošťany,
Okresní přebor skupina východ
1. SK Jirkov - TJ Slavoj Droužkovice, 17.00 hod., hřiště Březenec;
CYKLISTIKA
Mezihorský vršek (Pohár Peruna)
Maraton horských kol, start v 10.00 hod., Mezihoří;
FUTSAL
Letní liga CHLMF 2016
Turnaj 4. ligy, 8.00 - 14.30 hod., hřiště Písečná ul., Chomutov;
SOFTBALL
Žákovská liga
Kvalifikační turnaj žákyň o postup do extraligy, od 9.15 hod., areál Beavers u ZŠ Heyrovského, Chomutov;
NEDĚLE 18. ZÁŘÍ
HOKEJ
Tipsport Extraliga
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, 15.30 hod., SD ARÉNA, Chomutov;
FOTBAL
I. A třída
AFK LoKo Chomutov - TJ Sokol Údlice, 13.30 hod.,
I. B třída
SK ErvěniceJirkov B - TJ Baník Březenecká, 17.00 hod.,
FK Klášterec n. O. - SK „HAVRAN" Kryry, 17.00 hod.,
Okresní přebor skupina západ
TJ Sparta Radonice - TJ Sokol Místo, 15.00 hod.,
TJ Sokol Březno B - TJ Jiskra Kovářská, 17.00 hod.,
TJ Tatran Klášterecká Jeseň - TJ Sokol Výsluní, 17.00 hod., hřiště Rašovice,
TJ Sokol Mašťov - AFK LoKo Chomutov B, 17.00 hod.,
Okresní přebor skupina východ
FC H.V. Vrskmaň - TJ Sokol Bečov , 17.00 hod.
NÁRODNÍ HÁZENÁ
2. liga žen
SK Chomutov NH - TJ Stará Huť, 10.30 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;
FUTSAL
Letní liga CHLMF 2016
Turnaj 3. ligy, 8.00 - 14.30 hod., hřiště Písečná ul., Chomutov;
SOFTBALL
Žákovská liga
Kvalifikační turnaj žákyň o postup do extraligy, od 9.15 hod., areál Beavers u ZŠ Heyrovského, Chomutov;