Ervěnické fotbalistky rozstřílely Souš

Jirkov /FOTO/ – Štěpánka Lukešová si připsala pět vstřelených branek. V dalším utkání přivítá tým Ervěnice-Jirkov rezervu Teplic.

10.4.2017

Utkání fotbalistek Ervěnic (v červeném) proti Baníku SoušFoto: Deník/Milan Kubík

Spravedlivě rozdělily góly do obou poločasů. Po poločase 4:0 přidaly i ve druhé pětačtyřicetiminutovce fotbalistky Ervěnic čtyři branky a porazily v divizi Baník Souš vysoko 8:0.

Střelecky se zaskvěla Štěpánka Lukešová, která vstřelila pět branek, další góly přidaly Robelová, Flachsová a Podaná. Ervěnické fotbalistky jsou na čtvrtém místě divize, skupiny A, Souš je pátá. Bodový rozdíl mezi týmy se zvětšil na šest bodů. Následující utkání odehrají Ervěnice taky doma, v neděli 23. dubna přivítají rezervu Teplic.

SK Ervěnice-Jirkov - TJ Baník Souš 8:0 (4:0)

Branky: 2. Lukešová Štěpánka, 34. Lukešová Štěpánka, 30. Robelová Lucie, 41. Lukešová Štěpánka, 56. Lukešová Štěpánka, 71. Lukešová Štěpánka, 72. Flachsová Nikola, 76. Podaná Kateřina

SK Ervěnice-Jirkov: 1 B Antalová - Kolomazníková, Landová, Novotná, Myslíková, Robelová, Mrázová, Lukešová, Flachsová, Podaná, Mašlová

Autor: Milan Kubík

10.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Mládě orlosupa bradatého se narodilo v chomutovském zooparku, žít ale bude ve španělské Andalusii.

Orlosupi z Chomutova se budou vznášet nad španělským parkem

Milan Demeter se narodil 23. května 2017 v 1.47 hodin rodičům Dianě Demeterové a Milanu Stejskalovi z Jirkova. Měřil 51 cm a vážil 3,1 kg. Přivítat ho přišla i sestra Diana Stejskalová.
10

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka v okrese Chomutov

Po střelbě na chomutovském sídlišti zemřel člověk

Chomutov -/GALERIE, VIDEO/ Sedmatřicetiletý muž zemřel na místě, střelce zadržela policie.

„Nenecháme to tak, už je toho moc,“ vzkazují po smrtelné střelbě Romové

V Chomutově se konala pietní akce za zastřeleného Roma, provázely ji rasistická hesla i nářek.

Dva góly Martina Bočka rozhodly o vítězství nad Rakovníkem

Chomutov – Krůček za krůčkem kráčejí za záchranou. Další důležitý počin na cestě za udržení divize se fotbalistům FC Chomutov povedl v sobotu, kdy porazili na Zadních Vinohradech Tatran Rakovník 2:1.