Ervěnické fotbalistky rozstřílely Souš

Jirkov /FOTO/ – Štěpánka Lukešová si připsala pět vstřelených branek. V dalším utkání přivítá tým Ervěnice-Jirkov rezervu Teplic.

10.4.2017

Utkání fotbalistek Ervěnic (v červeném) proti Baníku SoušFoto: Deník/Milan Kubík

Spravedlivě rozdělily góly do obou poločasů. Po poločase 4:0 přidaly i ve druhé pětačtyřicetiminutovce fotbalistky Ervěnic čtyři branky a porazily v divizi Baník Souš vysoko 8:0.

Střelecky se zaskvěla Štěpánka Lukešová, která vstřelila pět branek, další góly přidaly Robelová, Flachsová a Podaná. Ervěnické fotbalistky jsou na čtvrtém místě divize, skupiny A, Souš je pátá. Bodový rozdíl mezi týmy se zvětšil na šest bodů. Následující utkání odehrají Ervěnice taky doma, v neděli 23. dubna přivítají rezervu Teplic.

SK Ervěnice-Jirkov - TJ Baník Souš 8:0 (4:0)

Branky: 2. Lukešová Štěpánka, 34. Lukešová Štěpánka, 30. Robelová Lucie, 41. Lukešová Štěpánka, 56. Lukešová Štěpánka, 71. Lukešová Štěpánka, 72. Flachsová Nikola, 76. Podaná Kateřina

SK Ervěnice-Jirkov: 1 B Antalová - Kolomazníková, Landová, Novotná, Myslíková, Robelová, Mrázová, Lukešová, Flachsová, Podaná, Mašlová

Autor: Milan Kubík

10.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Před divadlem vyroste letní kino. Přiletí tam drak

Pivo Aurosa se prodává v třetinkové lahvi s růžovým nádechem.
DOTYK.CZ
5

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Oslavy řeky Ohře nabídnou program na koupališti

Žatec – Pro děti budou připraveny různé hry, návštěvníky pobaví kapela, kejklíř a chybět nebudou ani řemeslné stánky.

Trojice policistů uhasila hořící auto. Řidič byl těžce zraněný

Chomutov - Po nehodě skončila felicia mimo silnici, od motoru začaly šlehat plameny. Ve voze stále seděl mladík.

Paráda! Skvělá Baumrtová je po čtyřech letech znovu ve finále MS

Budapešť, Chomutov – Plavkyně Simona Baumrtová slaví na mistrovství světa v Budapešti postup do finále na 100 metrů znak.