V začátku utkání byli aktivnější kadaňští hráči. Už v prvních minutách mohl skórovat Poustka s Kolářem, ale úvodní šance zůstaly nevyužity. Chodovská obrana počátečnímu tlaku Tatranu odolala a hosté se postupně začali dostávat před branku domácího Turánka.

Hra se vyrovnala, o něco aktivnější ale stále byli hráči Kadaně. A ti se také ve 38. minutě dočkali prvního gólu. Nádeník, který se do kadaňského dresu vrátil z hostování ze Spořic, vybojoval na levé straně míč, poslal do běhu Poustku a ten přesně nahrál na nabíhajícího Kollmana - 1:0. Byla to jedna z nejhezčích akcí prvního poločasu, navíc korunovaná gólem.

Ještě do odchodu do šaten mohl Pouska přidat druhý gól, ale jeho oblouček chybu chodovského brankáře nepotrestal.

Hned po přestávce se skóre měnilo podruhé, když střelec první branky Kollman oplatil Poustkovi gólovou nahrávku - 2:0.

Hosté poté přece jenom zvedli hlavu, bojovali o každý míč a snažili se střílet. Turánek si připsal dva těžké zákroky, zvláště při jedné parádně trefené střele se musel pořádně vytáhnout.

Chodovští ale krátce na to zachybovali, do útoku vyrazil Sachar a bez váhání chybu potrestal třetím gólem - 3:0.

Závěrečné minuty patřily Chodovu, ale spolehlivě chytající brankář Turánek byl při každé střele pozorný a pohotový.

Tatran Kadaň - Spartak Chodov 3:0 (1:0)

Branky: Kollman, Poustka, Sachar. Rozhodčí: Javorek. Žluté karty 2:1. Diváků: 50.

Kadaň: Turánek - Šabík, Paul, Heligr, Růžička - Kolář, Nádeník, Sachar, Mikeš - Poustka, Kollman. Střídali: Basl, Zaržický, Moravec. Trenéři: Jebavý, Pardubský.