Kadaň – Vilémov 3:0

Domácí za sebou měli několik nepříliš povedených zápasů a proti lídrovi přeboru určitě nebyli favoritem. Po celý zápas jej ale přehrávali a nakonec se radovali ze zcela zaslouženého vítězství.

Hru Kadaně dirigoval zejména aktivní Rosendo. Prvního gólu se domácí příznivci dočkali v samotném závěru první půle, kdy se Mikeš prosadil z penalty.
Tlak kadaňských hráčů pokračoval i po přestávce a na vilémovskou branku se valil jeden útok za druhým.

Druhý gól domácích přidal v padesáté minutě Rosendo. Kadaňští hráli i nadále aktivně a jejich soupeř si s nimi vůbec nevěděl rady. Tečku za utkáním pak udělal gól Zapského v 86. minutě.

Kadaň – Vilémov 3:0 (1:0). Branky: 44. Mikeš z penalty, 50. Rosendo, 86. Zapský. Rozhodčí: Zaňka, Richter, F. Černý. Žluté karty 3:1. Červené karty 1:0 (90. Basl).
Kadaň: Turánek – Čibenka, Basl, Paul, Zapský, Heligr, Horvát, Nádeník, Rosendo, Forgáš, Mikeš.

Proboštov – Chomutov 5:1
Chomutovští fotbalisté chtěli vítězstvím zaútočit na druhé místo tabulky, ale jejich herní převaha v prvním poločase přišla nazmar díky obrovským dírám v obraně.

Hosté začali aktivněji, ale už v deváté minutě potrestal první z chyb Gerboc. Chomutovští pokračovali v nátlakové hře, třikrát mohli srovnat, ale místo toho ve 26. Gerboc přidal druhý gól.

Hosty sice vzápětí vrátil do zápasu snižovací gól Sojčíka, ale po další nepochopitelné chybě v obraně dostal Chomutov ve 34. minutě další gól z kopačky Satrana.

Spokojení domácí ve druhé půli víc útočili, ale šance si nevytvářeli. Tu jim hosté sami nabídli v 66. minutě, kdy se opět prosadil Satran a naposledy Chomutovským „vypadly pojistky“ v 78. minutě, kdy Kuloušek korunoval konečný debakl.

„Tak špatný výkon v obraně se snad zopakovat nedá. Musíme se dívat dopředu a poslední dva herní výpadky nahradit lepším výkonem. Potká to každého,“ řekl po utkání chomutovský trenér Čestmír Řehák.

Proboštov – Chomutov 5:1 (3:1). Branky: 10. a 26. Gerboc, 34. a 66. Satran, 90. Kuloušek – 28. Sojčík. Rozhodčí: Šťastný, Baum, Hlinka. Žluté karty 2:3.

Chomutov: Sabadoš - Mareš (51. Hrubý), Campr, Cejthamr, Hodas - Tichý (54. Chabr), Žďánský, Král, Kubánek - Milo (72. Jarolím), Sojčík.