LoKo dorovnala výhrou se Střekovem skóre

Chomutov - Krajský fotbalový přebor pokračoval 26.kolem ve kterém hostila chomutovská LoKo ústecký Střekov, proti kterému se jí mnoho nedaří. Dosavadní vzájemná bilance byla totiž dvě výhry, dvě remízy a tři prohry. Pro domácí tedy bylo hlavním úkolem změnit tento nepříznivý stav. Hosté v zápase sice šli do vedení, ale LoKotka výsledek otočila v druhé půli a vítězstvím si pomohla v tabulce o dvě místa.

28.5.2008

Ilustrační snímek.Foto: Deník

AFK LoKo - TJ Střekov
2:1 (0:0)

První poločas se víc dařilo Střekovu, tempo zápasu totiž určovali právě oni. Domácí gólman Patrovský měl dost práce s přímým kopem už v 5. minutě. Domácí sice po chvíli zahrozili střelami Žďánského a Campra a útokem dvojice Jouza – Novotný, ale bez úspěchu.

Ve 37. minutě aktivním hostům vychytal domácí brankář tutovku, na druhé straně Campr z přímého kopu jen těsně minul růžek střekovské branky. Gólu se tedy diváci dočkali až na začátku druhé půle. Po závaru v pokutovém území kde sice Patrovský dvakrát zachraňoval, ale nakonec nejblíže míči stál hostující Novotný, který otevřel skóre na 0:1.

LoKo poslala do hry dorostence Hajného a Stanku, zkušení Campr a Hodas se přesunuli do útoku. Střekov se sice zavřel do obrany, ale ostřelování branky hostujícího Součka přesto nabývalo na intenzitě a po rohovém kopu a hlavičce Cejthamra bylo vyrovnáno. Přímé kopy se tedy ukázaly silnou zbraní domácích, to když opět Cejthamr parádně obstřelil zeď a vymetl pavučinu z růžku střekovské branky a zvýšil na 2:1.

Pojistku vítězství LoKo mohl zařídit mladý Stanka při útoku čtyř na jednoho obránce. Jenže z obavy ofsajdu Stanka raději přihrál na pokrytého Jarolíma a bylo po naději. Tři body posunuly AFK na sedmé místo. Chomutovské hráče nyní ve středu čeká semifinálový zápas Severočeského poháru v Lounech. V případě vítězství by potřetí v řadě hráli o vítězství, když v roce 2006 tento Pohár získali.

„Měli jsme dobrý první poločas a dokonce dali vedoucí gól, jenže hráči nepochopitelně ubrali a po vyrovnání se ani nepokusili sportovně se poprat o výsledek. Domácí nás přehráli,“ zhodnotil hru Střekova trenér hostí P. Šumpík.

„Neměli jsme optimální sestavu, ale bojovali jsme. Konečně se dařilo při standardních kopech. Stříleli jsme i ze hry, ale Souček je dobrý brankář. Vítězství i tlak, který jsme si vynutili, je pro středeční pohárové semifinále nejlepší injekcí,“ zhodnotil domácí trenér AFK LoKo L. Fišer.

Branky: Cejthamr (2) – Novotný. Rozhodčí: Prágl - Zaňka, Dufek. ŽK 3/2. Diváci: 120.

Sestava AFK LoKo: Patrovský – Sojčík (75. Stanka), Šlehofer, Hodas, Cejthamr, Campr, Žďánský, Tichý, Kubánek, Jarolím (88. Klofát), Kubeš (60.Hajný).

28.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zoopark sklidil bronz v mezinárodní soutěži. Za manula

Vinice na Špičáku, první vinice založená Ivanem Váňou přímo na území města Mostu.
3

Před půlstoletím vzniklo nové vinařské Mostecko, navázalo na středověkou tradici

AUTOMIX.CZ

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

Přestože má většina z nás kopřivnickou tatrovku zafixovanou z minulosti jako automobilku zaměřenou na luxusní "papalášské" limuzíny, případně jako výrobce nákladních aut, v historii najdeme i několik vozů, které se těmto definicím naprosto vymykají.

Jako vichr vlétl do první futsalové ligy tým Sport bar Galaxie

Chomutovsko – Letošní sezonu začala ve sportovním areálu Duha v Chomutově úvodním turnajem i elitní letní liga Chomutovské ligy malého fotbalu (CHLMF) ve futsalu, ve které startuje čtrnáct týmů.

LoKotka doplatila v souboji s Podbořany na špatnou produktivitu

Chomutov - Měli převahu v poli i řadu vyložených šancí. Ale hráči LoKo Chomutov ani jednu z příležitostí v souboji I.A třídy s Podbořany nevyužili a prohráli 0:2.

Chomutov - Kavárna a pražírna Jacques Cafe přivítala první hosty a uspořádala sbírku pro dětské oddělení chomutovské nemocnice.