LoKo dorovnala výhrou se Střekovem skóre

Chomutov - Krajský fotbalový přebor pokračoval 26.kolem ve kterém hostila chomutovská LoKo ústecký Střekov, proti kterému se jí mnoho nedaří. Dosavadní vzájemná bilance byla totiž dvě výhry, dvě remízy a tři prohry. Pro domácí tedy bylo hlavním úkolem změnit tento nepříznivý stav. Hosté v zápase sice šli do vedení, ale LoKotka výsledek otočila v druhé půli a vítězstvím si pomohla v tabulce o dvě místa.

28.5.2008

Ilustrační snímek.Foto: Deník

AFK LoKo - TJ Střekov
2:1 (0:0)

První poločas se víc dařilo Střekovu, tempo zápasu totiž určovali právě oni. Domácí gólman Patrovský měl dost práce s přímým kopem už v 5. minutě. Domácí sice po chvíli zahrozili střelami Žďánského a Campra a útokem dvojice Jouza – Novotný, ale bez úspěchu.

Ve 37. minutě aktivním hostům vychytal domácí brankář tutovku, na druhé straně Campr z přímého kopu jen těsně minul růžek střekovské branky. Gólu se tedy diváci dočkali až na začátku druhé půle. Po závaru v pokutovém území kde sice Patrovský dvakrát zachraňoval, ale nakonec nejblíže míči stál hostující Novotný, který otevřel skóre na 0:1.

LoKo poslala do hry dorostence Hajného a Stanku, zkušení Campr a Hodas se přesunuli do útoku. Střekov se sice zavřel do obrany, ale ostřelování branky hostujícího Součka přesto nabývalo na intenzitě a po rohovém kopu a hlavičce Cejthamra bylo vyrovnáno. Přímé kopy se tedy ukázaly silnou zbraní domácích, to když opět Cejthamr parádně obstřelil zeď a vymetl pavučinu z růžku střekovské branky a zvýšil na 2:1.

Pojistku vítězství LoKo mohl zařídit mladý Stanka při útoku čtyř na jednoho obránce. Jenže z obavy ofsajdu Stanka raději přihrál na pokrytého Jarolíma a bylo po naději. Tři body posunuly AFK na sedmé místo. Chomutovské hráče nyní ve středu čeká semifinálový zápas Severočeského poháru v Lounech. V případě vítězství by potřetí v řadě hráli o vítězství, když v roce 2006 tento Pohár získali.

„Měli jsme dobrý první poločas a dokonce dali vedoucí gól, jenže hráči nepochopitelně ubrali a po vyrovnání se ani nepokusili sportovně se poprat o výsledek. Domácí nás přehráli,“ zhodnotil hru Střekova trenér hostí P. Šumpík.

„Neměli jsme optimální sestavu, ale bojovali jsme. Konečně se dařilo při standardních kopech. Stříleli jsme i ze hry, ale Souček je dobrý brankář. Vítězství i tlak, který jsme si vynutili, je pro středeční pohárové semifinále nejlepší injekcí,“ zhodnotil domácí trenér AFK LoKo L. Fišer.

Branky: Cejthamr (2) – Novotný. Rozhodčí: Prágl - Zaňka, Dufek. ŽK 3/2. Diváci: 120.

Sestava AFK LoKo: Patrovský – Sojčík (75. Stanka), Šlehofer, Hodas, Cejthamr, Campr, Žďánský, Tichý, Kubánek, Jarolím (88. Klofát), Kubeš (60.Hajný).

28.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Karatisté Karate klubu získali na silně obsazeném turnaji JKA Grand Prix Kadaň dvanáct medailí
4

Karatisté získali na mezinárodním turnaji dvanáct medailí

Hanobení lidských ostatků do zákona o pohřebnictví neprošlo

Na Klínovci zítra otevřou lanovku, sveze vás i v létě

Klínovec - Poprvé se budou moci zájemci svézt už tento víkend.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.

Tři zlaté medaile pro mladé judisty Chomutova

Chomutov – Na turnaji nejvíc zazářili David Branda a Adam Mňahončák. Vytáhli se ale i další.