1. A třída: Mužstvo Ervěnic dostalo lekci z produktivity

Chomutovsko-V souboji dvou sousedů v tabulce 1. A třídy překvapivě prohráli na umělé trávě v Jirkově Ervěnice s béčkem AFK LoKo 1:3.

3.4.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník/Ladislav Chlíbek

Ervěničtí ztratili zápas již v úvodu. I když soupeře herně převyšovali, v 6. minutě nechali na levé straně volného hráče, kterého střelu domácí brankář Schwarz vyrazil, ale dobíhající Cajthamr v těžké pozici trefil míč pod břevno a otevřel tak skóre zápasu vlastní brankou. V 9. minutě se ervěničtí dožadovali ofsajdu, ale rozhodčí situaci pustil a Chabr střelou k tyči nedal Schwarzovi šanci. Hráči Ervěnic se celý první poločas tlačili před branku soupeře, ale Klier ani Müller z blízka branku netrefili. Fotbalisté AFK LoKo v poslední minutě prvního poločasu zvýšili už na tříbrankový rozdíl, když domácí nechali vystřelit z hranice velkého vápna Kadlece, a ten se nemýlil.

Druhý poločas se hrálo většinu zápasu na polovině LoKo, ale domácí střelci neměli svůj den. Hlavně šance Krále po přihrávce Boha v 55. minutě a hlavička Kliera volali po brance. Jedinou branku domácích Ervěnic tak vstřelil až v 73. minutě po přihrávce Ambroze kapitán Mašl. Vstřelením aspoň čestného úspěchu ervěnických tak oslavil narození syna v týdnu před zápasem. V závěru byla snaha domácích o vstřelení gólu již křečovitá a naopak hosté mohli z brejku ještě navýšit stav.

LoKo „B" je na šestém místě s 20 body, Ervěnice jsou osmé se 16 body, ale oproti fotbalistům AFK LoKo mají o zápas méně.

Výsledkový servis:

VČSA Ervěnice - AFK LoKo Chomutov „B" 1:3 (0:3), branky Mašl - vlastní Ervěnic, Kadlec, Chabr; žk 5/4; 80 diváků;

Srbice - Duchcov 3:0 (1:0), 200 diváků;

V 1. A třídě se odehrálo už jenom jedno utkání, kde v souboji o čelo tabulky porazili Srbice fotbalisty Duchcova 3:0.

Srbice si upevnily s 34 body postavení v čele tabulky, Duchcov je třetí , když má o deset bodů méně.

Autor: Milan Kubík

3.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

Karatisté Karate klubu získali na silně obsazeném turnaji JKA Grand Prix Kadaň dvanáct medailí
4

Karatisté získali na mezinárodním turnaji dvanáct medailí

Hanobení lidských ostatků do zákona o pohřebnictví neprošlo

Na Klínovci zítra otevřou lanovku, sveze vás i v létě

Klínovec - Poprvé se budou moci zájemci svézt už tento víkend.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.

Tři zlaté medaile pro mladé judisty Chomutova

Chomutov – Na turnaji nejvíc zazářili David Branda a Adam Mňahončák. Vytáhli se ale i další.